Brno blog komunita! Jak se zapojit do projektu?

Brno blog komunita! Jak se zapojit do projektu?

Máme ohromnou radost, že se pomalu schází dotazy, jak se zapojit do projektu Brno bloguje a přidat svůj blog. Právě díky vaší aktivitě společně vytváříme největší Brno blog komunitu, ve které zviditelňujeme a zpřehledňujeme brněnské & moravské blogy.
Jak se tedy stát součástí? Velmi jednoduše. Abychom vám mohli odpovídat rychleji, sepsali jsme všechno do článku!

Jak se zapojit krok za krokem

1. Pročti si kdo jsme, čemu věříme a jaké věci chceme (nejen) v blogování prosazovat. (ZDE).  V případě, že se s našimi pravidly dokážeš stotožnit, začni se jimi řídit. 🙂

2. Přidávej u svých postů hstg  #brnobloguje a  #moravabloguje, (na IG i FB, pokud máš obě sítě) můžeš označit i u 5ti postů zpětně.

3. Přidej si na svůj web baner brnobloguje.cz ve velikosti 250x250px a nastav proklik na hlavní stránku (www.brnobloguje.cz)

Brno blog

4. Čas napsat nám zprávu! 🙂 Přidej se ke komunitě Brno bloguje na facebooku a pošli nám zprávu s žádostí, o přidání tvého blogu na společný web.

5. Hotovo. 🙂

Mezitím… a než se objevíš na webu

  1. Přidej se do FB skupiny pouze pro schválené blogery. Pokud si s čímkoliv (z předešlých i následujících bodů) nebudeš vědět rady, piš, ptej se a určitě dostaneš spoustu pozornosti i odpověď. Tohle je místo, kde spolu komunikujeme.
  2. Vyfoť si hvězdnou profilovku. : ) Ostrou, barevnou, v dobré kvalitě, v bílém tričku u bílého pozadí. Dej si záležet na účesu i makeupu, zaber se od hlavy do pasu. Do fotky můžeš zakomponovat i nějaký předmět, který vystihuje tebe a tvůj blog. Fotka tě bude prezentovat na webu, tak si dej záležet, ať co nejvíc vystihuje tvou přirozenost.
  3. V případě barterových i placených spoluprací začni používat hashtagy #barterovaspoluprace nebo #placenaspoluprace. Buď transparentní.
  4. Nebuď lakomá! ; ) Jsme tu jedna pro druhou, tak se neboj ty druhé sledovat a projevovat se u jejich postů. – Samozřejmě, upřímnost a respekt je nade vše.
  5. Neopič se! ; ) Sdílená inspirace a know-how je fajn, pokud je oboustranná a pokud ji použiješ k tvorbě vlastního, autentického obsahu. Snaž se být přínosem pro druhé, jako jsou oni přínosem tobě. Neopič se a “neokrádej”. Buduj vlastní, autentickou image i obsah.
  6. Piš a postuj pravidelně. Nemusí to být ani denně, ani týdně, ale slib si pravidelnost.
  7. Chystáme pravidelné blogerské výzvy, stejný hashtag, různý přístup, zpracování a rozvíjení vlastní kreativity. Zapojuj se! : )
  8. Užívej si to! : ) Blogování je primárně zábava, ne soutěž, nebo byznys.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *