Patnácté výročí brněnské parfumerie Esta. Byli jsme u toho!

Ve čtvrtek jsme se s Danielou Vaněčkovou (za blog Klub třicátnic) vypravily pogratulovat paní Nadě Sedláčkové. Slavila totiž dvojité výročí. Patnáct let od  založení brněnské parfumerie Esta, kterou v současnosti najdete na ulici Veselá 37,  a vlastní “kulatiny”. Krásných, úctyhodných šedesát let, kterých jí velmi sluší.

Koupily jsme slunečnici, gerberu a jupí na oslavu. 🙂 Mně osobně není parfumerie úplně neznámá. Už jsem tu byla několikrát nezastírám sympatie, zejména kvůli osobnosti, která parfumerii vede, a která i radí a prodává v jedné osobě. Paní Naďa. Neodpustila jsem si otázku “Jak na to, vypadat v šedesáti tak dobře?”

Krása v každém věku

Odpovědí mi bylo, že zdraví je základ a na ničem víc nezáleží. Paní Sedláčková prý nechce svůj věk zastírat, ale nebojí se jej přiznat a žít. Krása podle ní spočívá v radosti a přijímání dobrých věcí do života, s vděčností, vždy a všude. Je dobré o sebe pečovat, ale je skvělé netrápit se ani věkem, ani přibývajícími vráskami. Patří to k životu.

Podobný postoj je mi určitě sympatický, ale zaručeně se nevyhýbám ani péči, do které spadá občasný nákup parfému a pleťové nebo dekorativní kosmetiky. Všechny tyto kategorie jsou v parfumerii Esta zastoupeny, v prvotřídní kvalitě od nejluxusnějších značek.

O parfumerii Esta

Jak jsem již zmínila, parfumerie Esta je již patnáct let na trhu a stále si získává nové, stálé a nadšené zákaznice. Hlavní výhodou nákupu zde, je profesionální poradenství od zakladatelky a prodejkyně v jednom, která má více než třicetiletou praxi v oboru, svou práci miluje a skutečně ji rozumí. Zboží je výhradně originální a pouze od oficiálních distributorů, což se projevuje zejména výdrží vůně, která při nákupu v internetových parfumeriích může leckdy zklamat. Mezi stěžejní značky patří například Guerlaine, Orlane, Cartier, Hermés, Boucheron, Lalique nebo Molinard Alex Simone Teatro, van Cleef Alpers, Salvatore Ferragamo a další. V nabídce jsou nejen parfémy a toaletní vody, ale i pleťová a dekorativní kosmetika.

Parfumerii Esta najdete v Brně na ulici Veselá 37.  V případě, že znáte (nebo nově navštívíte), budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o svou zkušenost. Třeba v komentářích!

Za brnobloguje.cz napsala Jsem žena

Foto © Jana Rotschein Kuželová

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *