Výzva jako BRNO! Zapojte se do dubnové tvůrčí výzvy s brněnskými blogerkami

Výzva jako BRNO!
Zapojte se do dubnové tvůrčí výzvy s brněnskými blogerkami

Milí čtenáři, blogeři, blogerky… Nadšenci fotografování a sociálních sítí! Připravili jsme si pro vás první společnou výzvu na téma Brno, do které se mohou zapojit nejen naši blogeři a influenceři, ale i veřejnost. Proč a co je jejím cílem?

Rozdmýchat tvořivost a inspiraci

Společné výzvy mají rozdmýchat naši tvořivost a inspiraci. Co vás napadne jako první, když se řekne Brno? Sedněte k počítači a napište to. Zalovte v šuplíku s fotkami a pochlubte se těmi nejlepšími. Vyfoťte něco nového. Podívejte se na stokrát známou věc jiným způsobem. Pusťte se do výzvy a pojďte se podívat, jakým způsobem se do ní pustili druzí.

Podívat se na jednu věc různými pohledy

Co člověk, to přístup a názor. Každý máme jiné vnímání světa, vztahů i svého okolí. A to je na výzvách to nejvíc dobrodružné! Díky nim se můžeme dívat na jednu a též věc řadou různých pohledů. Třeba nás některý z nich nově inspiruje. Třeba se naučíme něco nového.

Ukázat světu vlastní tvorbu

Účastí na společné výzvě můžeme ukázat světu svu tvorbu. Být více viditelní jako projekt. A vystoupit z davu nejen díky projektu. Společné online akce nás posouvají dál i jako jednotlivé blogery.

Zapoj se do výzvy jako Brno!

Zapoj se do naší blogerské dubnové výzvy! Společně ukážeme světu náš pohled na Brno a co nás na něm nejvíc baví! Móda? Podniky? Historie? Tvůj osobní vztah? Pojmi téma jakkoli chceš, kreativitě se meze nekladou. Napiš článek na svém blogu na téma BRNO, nebo zveřejni na svých sítích ty nejhezčí fotky Brna co máš. Autory nejlepších článků a fotek, společně s odkazy na jejich blog nebo sítě zveřejníme na webu www.brnobloguje.cz

Jak se zapojit?

Kde a jak

Na blogu, Instagramu nebo Facebooku, podle toho jaký příspěvek chystáš. Můžeš napsat článek nebo krátký text a post na sociálních sítích, můžeš jen zveřejnit fotku na síti a nebo se pustit do všeho najednou!

Tagy

Abychom tvůj příspěvek našli, označuj na Instagramu i Facebooku @brnobloguje a použij hashtagy #brnovyzvaduben #brnobloguje #moravabloguje #brno #brnoblog. Na blogu umísti do textu článku zpětný odkaz na https://www.brnobloguje.cz/

Příspěvky

Výzva platí na veškeré příspěvky zveřejněné s uvedenými (hsh)tagy v období 1. 4. až 30. 4. Následně (i v průběhu) budeme vybírat ty nejlepší a sdílet je dál. Zapojit se mohou naši blogeři i veřejnost.

Brno

3 názory na “Výzva jako BRNO! Zapojte se do dubnové tvůrčí výzvy s brněnskými blogerkami”

  1. Pingback: Květnová tvůrčí výzva nejen pro blogerky je tu! Téma? Máj - lásky čas!

  2. Pingback: Články o Brnu: To nejlepší z dubnové výzvy jako Brno | brnobloguje.cz

  3. Pingback: Nový měsíc, nová výzva! Téma? Výlety a akce v Česku! | brnobloguje.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *