Květnová tvůrčí výzva nejen pro blogerky

Květnová tvůrčí výzva nejen pro brněnské blogerky je tu! Téma? Máj – lásky čas!

Květnová tvůrčí výzva nejen pro brněnské blogerky je tu! Téma? Máj – lásky čas!

Zdravíme z redakce! Máme pro vás pravidelnou novinku, kterou je květnová výzva pro všechny milovníky psaní, focení a tvorby obsahu! K dnešnímu dni máme za sebou výzvu jako Brno, do které se někteří z vás (k naší velké radosti) zapojili. Postupně se probíráme těmi nejlepšími příspěvky a brzy se můžete těšit na výstup a přehled toho nejlepšího na našem webu i na sítích. No a než se tak stane, v mezičase odstartujeme druhou výzvu, tedy za měsíc květen. Co vy na to?

Máj, lásky čas

Jde nám o to samé jako minule. Společné výzvy mají rozdmýchat naši tvořivost a inspiraci. Třeba… Co vás napadne jako první, když se řekne Máj? Karel Hynek Mácha a literatura? Láska? 10 důvodů proč milujete být single? Něco na téma sebeláska? Nebo prostě jen záplava kvetoucích stromů, keřů a květin a jarní práce na zahrádce? Čím váš blog může vyniknout právě v Máji?

Sedněte k počítači a napište to. Zalovte v šuplíku s fotkami a pochlubte se těmi nejlepšími. Vyfoťte něco nového. Podívejte se na stokrát známou věc jiným způsobem. Pusťte se do výzvy a pojďte se podívat, jakým způsobem se do ní pustili druzí. Výsledky opět budeme průběžně publikovat na sociálních sítích a na začátku června vám opět představíme to nejlepší v redakčním článku na webu i v příspěvcích na síti.

Jedna věc různými pohledy

Co člověk, to přístup a názor. Každý máme jiné vnímání světa, vztahů i svého okolí. A to je na výzvách to nejvíc dobrodružné! Díky nim se můžeme dívat na jednu a též věc řadou různých pohledů. Třeba nás některý z nich nově inspiruje. Možná se naučíme něco nového.

Jak se zapojit?

Napiš článek na svém blogu na téma Máj – lásky čas, nebo zveřejni na svých sítích ty nejhezčí fotky na zmíněné téma. Autory nejlepších článků a fotek společně s odkazy na jejich blog nebo sítě opět zveřejníme na webu www.brnobloguje.cz

Kde a jak se zapojit? Výzvy nejsou jen pro brněnské blogerky

Na blogu, Instagramu nebo Facebooku, podle toho jaký příspěvek chystáš. Můžeš napsat článek nebo krátký text a post na sociálních sítích, můžeš jen zveřejnit fotku na síti anebo se pustit do všeho najednou! Naše výzvy nejsou jen pro blogerky!

Tagy

Abychom tvůj příspěvek našli,

  • označuj na Instagramu i Facebooku @brnobloguje
  • použij 3 hlavní hashtagy #brnovyzvakveten #brnobloguje #majlaskycas
  • podle chuti přidej i další, námi používané hashtagy (#moravabloguje #brno #brnoblog)
  • na blogu umísti do textu článku zpětný odkaz na https://www.brnobloguje.cz/

Promo nejlepších příspěvků

Vybírat budeme z příspěvků opatřených (hsh)tagy a publikovaných v období 1. 5. až 31. 5. Následně (i v průběhu) budeme vybírat ty nejlepší a sdílet je dál. Zapojit se mohou naši blogeři, blogerky i veřejnost.

Zapojíte se? Budeme se těšit!

Květnová tvůrčí výzva nejen pro blogerky

3 názory na “Květnová tvůrčí výzva nejen pro brněnské blogerky je tu! Téma? Máj – lásky čas!”

  1. Pingback: Články o Brnu: To nejlepší z dubnové výzvy jako Brno | brnobloguje.cz

  2. Pingback: Brněnské blogerky psaly láskyplné články! To nejlepší z májové výzvy |

  3. Pingback: Nový měsíc, nová výzva! Téma? Výlety a akce v Česku! | brnobloguje.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *