Brněnské blogerky psaly láskyplné články! To nejlepší z májové výzvy

Brněnské blogerky psaly láskyplné články

Díky květnové výzvě na téma Máj – lásky čas! zaplavily brněnské blogerky internet pojmem láska. Každá toto téma pojala a zpracovala podle sebe a vznikly opravdu krásné, upřímné a osobní články. My jsme si všechny pečlivě prošli, přečetli a přinášíme vám výběr těch nejlepších, které na svých blozích a sociálních sítích blogerky publikovaly.

Pojďme se tedy podívat na ty, které nás nejvíce zaujaly…

brněnské blogerky láskyplné články

Články o (sebe)lásce

“Jsem žena” se ve svém shortpostu zamyslela nad kořeny své sebelásky a opět dokázala, že tato témata jsou pro ni jako stvořená. Úvahu o tom, že každá žena má v sobě po celý život schovanou tu malou holku, by si měla přečíst každá z nás. Inspirativní!

Jsem žena | Ta malá holka uvnitř každý ženský

Mít se ráda taková, jaká jsi, umět být sama sebou a být na sebe hrdá, je něco, co přejímáme od svého raného okolí. Dělá ti to problém? Pak popřemýšlej o holčičích zraněních. Bylo jich hodně? Pořád tě bolí? Pak je čas je konečně nepřehlížet, ale strávit s nimi chvilku o samotě. Možná si pobrečíš. Možná zavzpomínáš na rodiče, možná na bývalého manžela… Ale když jim odpustíš, PAK budeš volná. Odpustíš a už jim nedovolíš zraňovat a srážet Tě.

Dazzlicious se držela stejného tématu – sebelásky – a ve svém osobním článku byla ke svým čtenářům hodně upřímná a otevřená. Popisuje v něm svoji cestu za přijetím sebe samé a některá úskalí a překážky, na které na této cestě narazila.

Dazzlicious | Moje cesta k sebelásce

Takže i když mám na kůži plno jizev, znamínek, strií a akné, zuby pořád nemám rovné, nesportuju a rozhodně nejím stoprocentně zdravě, jsem to já. Můj mozek je vycvičený tak, že mé tělo a duši, včetně všech dobrých i špatných vlastností, přijímá a má rád. Moje cesta naštěstí nebyla nijak strastiplná, a i když existuje spousta věcí, nad jejichž nedokonalostí bych se mohla užírat, nedělám to. Netoužím po žádných umělých vylepšeních typu plastika, umělé řasy ani nehty. Ono totiž to, že se mám ráda taková, jaká jsem, hrozně ovlivní i to, jakou auru a náladu vyzařuju kolem sebe. A já jsem a nadále chci být pozitivní 🙂

Petra Bartáková se rozhodla k publikaci svého článku využít druhou květnovou neděli, kdy se po celém světě slaví Den matek. Petra ve svém článku vyznává lásku své mamince, která už tu s ní bohužel nemůže být. Dojemný článek, děkujeme za něj.

Petra Bartáková | Vše nejlepší, mami

A i když osobně se svojí mamčou už nikdy Den matek neoslavím, ráda bych jí alespoň věnovala tento krátký článek. Protože ta láska k ní je pořád silná a to pouto je navždy. Nezmizelo a nikdy nezmizí. Tam hluboko v mém srdci je speciální místo a na tom místě už nikdy nic jiného než láska k ní nebude. Protože máma je jen jedna. A věřte, že ta moje… ta moje byla úžasná. Děkuji za to, jak jsi mě vychovala, a za to, co jsi mě naučila, čerpám z toho doteď a budu čerpat dál až do konce života.

Který z článků našich blogerek vás zaujal nejvíce? Jaký vztah k (sebe)lásce máte vy?

Děkujeme všem za zapojení a těšíme se na vaše červnové příspěvky. Červnová výzva je vyhlášena a my se opět těšíme, jak si s ní poradí (nejen) naše brněnské blogerky!

 

Ilustrace: Nikol z Moravy

1 názor na “Brněnské blogerky psaly láskyplné články! To nejlepší z májové výzvy”

  1. Pingback: Letní a osvěžující výzva jako Brno! Jaké je červencové téma?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *