Nový měsíc, nová výzva! Téma? Výlety a akce v Česku!

Nový měsíc, nová výzva! Téma? Výlety a akce v Česku!

Zdravíme z redakce a doufáme, že se máte skvěle! S radostí vám představujeme již třetí kreativní výzvu pro všechny milovníky psaní, focení a tvorby obsahu! Už máme za sebou výzvu jako Brno a květnovou láskyplnou výzvu. Postupně se probíráme všemi příspěvky, vybíráme ty nejlepší a vy se můžete brzy těšit na redakční článek, ve kterém vám je představíme.  No ale než se tak stane, co kdybychom odstartovali červnovou výzvu? Téma? Výlety a akce v Česku!

V červnu budeme cestovat!

Jde nám o to samé jako minule. Společné výzvy mají rozdmýchat naši tvořivost a inspiraci. Jedna výzva, jedno téma. V červnu budeme cestovat a kde jinde, než po naší krásné České republice? Chystáte se někam na výlet? Nebo třeba na nějakou parádní akci? Vezměte si s sebou foťák a zaznamenejte vaše zážitky! Ostatní se určitě rádi inspirují, protože co si budeme, inspirace není nikdy dost 🙂

Sedněte k počítači a napište článek na blog. Nebo zalovte v šuplíku s fotkami a pochlubte se těmi nejlepšími, které jste pořídili. Nebo vyfoťte něco nového. Podívejte se na stokrát známou věc jiným způsobem. Pusťte se do výzvy a poté sledujte, jakým způsobem ji pojali ostatní tvůrci. Výsledky výzvy budeme opět průběžně publikovat na sociálních sítích a na začátku července vám samozřejmě představíme to nejlepší v redakčním článku na webu i v příspěvcích na sociálních sítích.

Foto: Petra Vlková

Jak se zapojit?

Napiš na svůj blog článek na téma výlety a akce v Česku nebo zveřejni na svých sociálních sítích (Instagram, Facebook) ty nejhezčí fotky na zmíněné téma. Autory nejlepších článků a fotek společně s odkazy na jejich blog nebo sítě opět zveřejníme na webu www.brnobloguje.cz a také se mohou objevit na našem Instagramu a Facebooku!

Kde a jak se zapojit? Výzvy nejsou jen pro brněnské blogerky

Na blogu, Instagramu nebo Facebooku, podle toho, jaký příspěvek chystáš. Můžeš napsat článek nebo krátký text a post na sociálních sítích, můžeš jen zveřejnit fotku anebo se pustit do všeho najednou! Nezpomeň ale na správné hashtagy, abychom tvé příspěvky dohledali. A taky nezapomeň, že naše výzvy nejsou jen pro blogerky!

Tagy

Abychom tvůj příspěvek našli,

A to je vše!

Promo nejlepších příspěvků

Vybírat budeme z příspěvků opatřených hashtagy a publikovaných v období 1. 6. až 30. 6. Následně (i v průběhu) budeme vybírat ty nejlepší a sdílet je dál. Zapojit se mohou naši blogeři, blogerky i veřejnost. Prostě kdokoliv!

Budeme se těšit!

Foto: Petra Bartáková

 

1 názor na “Nový měsíc, nová výzva! Téma? Výlety a akce v Česku!”

  1. Pingback: Brněnské blogerky psaly láskyplné články! To nejlepší z májové výzvy |

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *