letní a osvěžující výzva

Letní a osvěžující výzva jako Brno! Jaké je červencové téma?

Letní a osvěžující výzva jako Brno! Jaké je červencové téma?

Dnes byl první prázdninový den! Dva měsíce studentského volna odstartovaly víc než žhavě, (v Brně bylo dnes opravdové léto) a tak si říkáme, že je ten ideální čas, odstartovat další výzvu pro (nejen) brněnské blogerky! 🙂

Jak počasí napovídá, rozhodly jsme se dát prostor něčemu osvěžujícímu. Něčemu, v čem se najdou i naše foodblogerky nebo milovnice brněnské gastronomie.

Letní osvěžení!

Hlavní téma? Jídlo a pití, letní a osvěžující! Opět můžete k tématu přistoupit absolutně podle svého, kreativitě se meze nekladou. Máte oblíbený letní recept? Chcete se podělit o fotky něčeho výborného na zoubek, sepsat postup výroby a ukázat nám, jak vypadá ideální výsledek? Už se nemůžeme dočkat!

Pokud se nevidíte zrovna v kuchyni, napište nám tip (či více tipů), kam v Brně chodíte na letní a osvěžující drink nebo jídlo. Kde vám nejvíc chutná letní nabídka nebo jaké je podle vás to nejoriginálnější letní pití?

Jak se zapojit?

Napiš na svůj blog článek na téma letní osvěžení nebo zveřejni na svých sociálních sítích (Instagram, Facebook) ty nejhezčí fotky na zmíněné téma. Autory nejlepších článků a fotek společně s odkazy na jejich blog nebo sítě opět zveřejníme na webu www.brnobloguje.cz a také se mohou objevit na našem Instagramu a Facebooku!

Kde a jak se zapojit? Výzvy nejsou jen pro brněnské blogerky

Na blogu, Instagramu nebo Facebooku, podle toho, jaký příspěvek chystáš. Můžeš napsat článek nebo krátký text a post na sociálních sítích, můžeš jen zveřejnit fotku anebo se pustit do všeho najednou! Nezapomeň ale na správné hashtagy, abychom tvé příspěvky dohledali. A taky nezapomeň, že naše výzvy nejsou jen pro blogerky!

Tagy

Abychom tvůj příspěvek našli,

A to je vše!

Promo nejlepších příspěvků

Vybírat budeme z příspěvků opatřených hashtagy a publikovaných v období 1. 7. až 31.7. Následně (i v průběhu) budeme vybírat ty nejlepší a sdílet je dál. Zapojit se mohou naši blogeři, blogerky i veřejnost. Prostě kdokoliv!

Budeme se těšit!

1 názor na “Letní a osvěžující výzva jako Brno! Jaké je červencové téma?”

  1. Pingback: Plněný wrap s kuřecím masem, ajvarem a hummusem |

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *