Kdo jsme


Jsme blogeři a blogerky v Brně a na jižní Moravě. Rozhodli jsme se propojovat, rozšiřovat a budovat komunitu brněnských blogů, influencerů a tvůrců obsahu. 

Blogeři a blogerky v Brně a na Moravě

Psaní je naše vášeň. Píšeme samostatně i na společná témata. Vyberte si tematický okruh, který vás nejvíce zajímá, a udělejte nám radost: Pusťte se do čtení! Nebo si snad raději prohlížíte fotografie a čtete kratší texty? Pak navštivte náš Instagram nebo Facebook.

Jsme blogeři a blogerky v Brně a na jižní Moravě. Rozhodli jsme se propojovat, rozšiřovat a budovat komunitu brněnských blogů a jejich autorů, influencerů a tvůrců obsahu. Trvale nebo přechodně žijeme v lokalitě Brno a jižní Morava. Píšeme články, natáčíme videa, fotíme na Instagram, postujeme na Facebook. Jsme sociálně aktivní a akční. Jsme tu každý sám za sebe, ale společně se rozvíjíme a reprezentujeme jeden kraj a jeden hashtag. Vlastně dva! #brnobloguje a #moravabloguje

Brnobloguje.cz spojuje, zpřehledňuje a zviditelňuje moravsko-brněnskou blogosféru. 

 

Čemu věříme

 1. Blogeři a blogerky (youtubeři, instagrameři) jsou veřejné osoby publikující fotografie, videa a informace, které by neměly být lživé.
 2. Veškerý publikovaný obsah by měl být originální a autentický.
 3. Každá recenze by měla být objektivní.
 4. Placená nebo barterová partnerství by měla být viditelně označována.
 

Zásady které dodržujeme

 1. Píšeme primárně proto, že nás to baví.
 2. Nebojíme se propojovat zábavu s prací, zejména pokud jsme kolem sebe dokázali vybudovat reálnou stabilní komunitu a umíme svou práci odvést kvalitně.
 3. Rozlišujeme mezi vlastním názorem a placenou reklamou.
  Pokládáme za ideální, jestliže je náš osobní vkus, názor a zaměření v souladu s reklamou, kterou jsme se rozhodli dělat. Proto jsou i spolupráce, které umíme odmítnout.
 4. Za svými názory si stojíme, a proto se nebojíme být transparentní. Ve svých příspěvcích označujeme placená i barterová partnerství a spolupráce.
 5. V případě, že využíváme cizí práci, viditelně označujeme její původ i autora.
 

Chceš se připojit k blogerům a blogerkám v Brně?

Přidej se k nám. Buď vidět v moravské a brněnské komunitě etických blogerů a blogerek! Jak na to si přečti ZDE.